Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

opel tigra 16v 1.6

14 000 000 ЕУР

Се продава од: Sherif Sherifi 21 окт. 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Купе
Марка
Opel
Модел
Tigra
Opel tigra 1.6 16v 105ps 1999
Benzin plin atest (10godini garancia za plin)
Reg: do 03.01.2021
Senzor za nazat
E napraven golem servis i mal (site filteri maslo svekici site cereva vodna pumpa ladnjak perki reb.kais i kais na motor aklumator i mn drugi raboti)
Napraven golem remont
Smenati lager potisna i lamela
E napraeno za sfoja dusa
Imat dobar zvuh
Proverka kaj sakate
Mozi zamena za pogolema kola i ponova so moja doplata
Sherif Sherifi
075764998
Leaflet
Кон почеток