Македонски | Shqip | English |

OPEL TIGRA 1.4I -97

Се продава од: Zoran 27 јан. 21:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.320 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 550 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Tigra
PRODAVAM OPEL TIGRA
KLIMA
ELEKTRIKA
VO ISPRAVGNA SOSTOJBA REGISTRIRANA DO 6 MESEC 2015 SO ZELEN KARTON....
Нема посетени огласи
Кон почеток