Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OPEL TIGRA Kabrio

3 333 ЕУР

Се продава од: Filip Вчера 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Opel
Модел
Tigra
Se prodava OPEL TIGRA Kabrio, dobro socuvana, klima, komandi na volan, halogenki, novi gumi, 160000 km....DOBRA cena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации