Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Opel Tigra

2 800 ЕУР

Се продава од: Ada 22 ноем. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Opel
Модел
Tigra
Se prodava itno Opel Tigra. Kolata e dvosed. Krovot se otvara i pravi kabriolet. Moze i zamena za Mini Kuper.
Leaflet
Кон почеток