Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opet Tigra 1.4 atest plin -98

1 550 ЕУР

Се продава од: Robert 28 ноем. 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Купе
Марка
Opel
Модел
Tigra
Se prodava Opel Tigra 1.4 ates plin..god..98
Reg..20.06.2016 god.so zelen karton
na kolata e remontiran motorot pred eden mesec sve e novo...
Leaflet
Кон почеток