Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

se prodava

1 100 ЕУР

Се продава од: Antonio Andreevski 15 септ. 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Купе
Марка
Opel
Модел
Tigra
opel tigra 1.4 90hp 2000g reg cela godina servis napraen novi gumi .075-617-607
Antonio Andreevski
  Online
075617607
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации