Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA OPEL TIGRA 96

1 750 ЕУР

Се продава од: Alban 16 септ. 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Купе
Марка
Opel
Модел
Tigra
SE PRODAVA OPEL TIGRA SO OPREMA:

-KLIMA
-NOVA BOJA
-ATEST FOLII
-FELLGI SO NOVI GUMI
-ORIGINAL REMUSS + OBICEN AUGSPUG
Leaflet
Кон почеток