Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.2 -02

3 999 ЕУР

Се продава од: Borce 08 авг. 17:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Колата е во одлична состојба, регистрирана до Мај 2017 година, колата ја поседував и во Словенија, колата се продава итно поради поново заминување надвор од државата.
Кон почеток