Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.0

1 500 ЕУР

Се продава од: Димитър 10 јан. 02:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Kolata raboti mnogo dobrw mnogo e zapazena zaslujava si. vsichko e plateno. Kachvash se i karash. Prosyo PERFEKTNA
Димитър
0889268484
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации