Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA 1.7

800 ЕУР

Се продава од: Елена 18 окт. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
СЕ ПРОДАВА OPEL VECTRA ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, ДОМАКИНСКИ ЗАЧУВАНА, МОЖЕ ДА СЕ ПРОБА ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ.
- БОЈА : СИВА19
- ДИЗЕЛ
- СЕРВО ВОЛАН
- ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ
Елена
075-241-522
Leaflet
Кон почеток