Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA 1.7 D -94

0 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 09 мар. 07:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Се продава Опел Вектра 1.7д охц мотор во одлична состојба со помината регистрација за повеке информации на моб.
Aleksandar
072-277-778
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации