Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Full -05

2 800 ЕУР

3 200 ЕУР

Се продава од: NEBOJSA 14 фев. 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Vectra
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA SO POMINATI 285.000 km i e so kompletna oprema:
-KLIMATRONIC
-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMJUTER
-TEMPOMAT
-10 AERBEGA
- RADIO SO USB I ORGINALNOTO RADIO
-SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI NAPRED
-KSENON SVETLO VO KRIVINA I AGOLNO LEVO I DESNO SVETLO
-FABRICKI PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
-ODLICNO FAMILIJARNO VOZILO SO GOLEM GEPEK; VIZILOTO MOZE DA SE VIDI I PROBA SEKAKO KOJ E ZAINTERESIRAN;

VOZILOTO E SERVISIRANO GOLEM SERVIS I MAL NA 285.000 DONESENO PRED 2 GODINI OD CH
NEBOJSA
070322666
Leaflet
Кон почеток