Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.5 v6 24v-itno

1 000 ЕУР

Се продава од: Arbin 13 јан. 19:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
-FULL SERVICE
-BOARD COMPUTER
-GOMA TE REJA
-TRACTION CONTROL
-ULESE ME NXEMJE
-LIBRI SERVISIT
-A TEST FOLI
-125KW + REMUS AUSPUH
-BATTERI TE RE
Leaflet
Кон почеток