Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra B 1.6 16V

950 ЕУР

Се продава од: Predrag 14 фев. 18:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Opel vektra so plinski ured elektricni prozori 4 zimni gumi novi kolata e vo dobra sostojba pali vozi napraveno e servis golem smeneto vodna pumpa rebrasti kajs
Predrag
078457888
Leaflet
Кон почеток