Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 3,0 D reg.do 10.2021g. od 07g.

3 699 ЕУР

6 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: bodi pro 25 мар. 15:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
bodi pro

bodi pro

4 Огласи во продавницата

Rasprodazba na  spravi za fitness kardio 800 ЕУР
Rasprodazba na fitness spravi i oprema 799 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Vectra
Opel vektra 3000cc dizel 2007G. mokjen v6 motor so fabricka kuka za vlecenje tovar do 3t. .

* reg do 10.2021g so novi gumi, ispravna klima ...
* xenon , parking senzori , navigacija ....
* folow me home svetla , automatski brisaci
* komandi na volan i za patnici pozadi za mp3
* potrosuvacka 7l kombinirano na 100km
* fabricka kuka za vlecenje skriena, so racka...
* komplet ispravna i servisirana neudirana socuvana
* novi diskovi i plocki smeneta set lamela i rebrast kais.
MOZE ZAMENA so moja ili vasa doplata cena 4000e.
bodi pro
Privatno lice prodava koristeni spravi od rasturen bodibilding i fitness klub
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078305130
bodi pro
078305130
Leaflet
bodi pro

bodi pro

4 Огласи во продавницата
Rasprodazba na fitness spravi i oprema 799 ЕУР
Rasprodazba na  spravi za fitness kardio 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации