Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.0 jaka kola odlicna sostojba -98

2 200 ЕУР

Се продава од: Emin 11 дек. 23:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
-Full oprema
-Klima(elektronska)
-Zimski gomi(Sava novi)
-Tempomat
-Smestuvanje na vollan
-Shibedak
-100kw (136 ks)
Leaflet
Кон почеток