Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.2

1 700 ЕУР

Се продава од: Oliver 14 фев. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Се продава/заменува Opel Vectra 2.2 бензин мотор има перфектен со солидна потрошувачка 10лит-100км.
Од опрема поседува.
Централно заклучување
Серво волан
Аирбаг
Клима која лади перфектно
Сензори против пролизгување
Ел на прозори
Ел на ретровизори
Подесување на волан
Оригинал радио со екран
4нови зимски гуми
Нов акомулатор
Регистрирана до 12 2020год
Каросериски е топ нема ниту корозија ниту скапано
Втор газда сум на колата,колата е донесена од Швајцарија и поседува сервисна книшка.
Ја продавам/заменувам за помало количе до 105hp
Цената не е фиксна
Leaflet
Кон почеток