Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra -93

800 ЕУР

Се продава од: raif 08 авг. 16:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Se prodava Opel Vectra 1993 godina so regisracija i zelen karton do 2017 godina .kollata e benzinec so atestiran plin...
Leaflet
Кон почеток