Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra -93

800 ЕУР

Се продава од: raif 08 авг. 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Vectra
se prodava opel vectra 1993 godina benzinec so atestiran plin.Kollata e registrirana so zelen karton do 2017 godina.
Leaflet
Кон почеток