Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 1.6 16v klima -96

1 200 ЕУР

Се продава од: opel 27 ноем. 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Centralno
alarm
abs
air bag x2
klima
al.bandazi so dobri zimski gumi
sega registrirana
.....
Leaflet
Кон почеток