Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

OPEL VECTRA 1.7 defekt

600 ЕУР

Се продава од: ordan 19 мај 12:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
НОВА ЕЛЕКТРОНСКА,НОВ ЛАДИЛНИК, ОРГИНАЛНИ СТАКЛА ,ШОФЕРШАЈБНА виктор на глава
ordan
  Online
075228956
Leaflet
Кон почеток