Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OPEL VECTRA 1.7 izgoren dihtun na glava

500 ЕУР

600 ЕУР

Се продава од: ordan 16 септ. 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
НОВА ЕЛЕКТРОНСКА,НОВ ЛАДИЛНИК, ОРГИНАЛНИ СТАКЛА ,ШОФЕРШАЈБНА .mob075228956
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации