Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra -97

1 400 ЕУР

Се продава од: Mensur 04 фев. 13:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Prodqvam opel vectra vo ispravna sostojba so aluminski bandashi i 4 novi zimski gumi.cd pler elektronski stakla centralno.cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток