Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra C 2.2DTI

3 350 ЕУР

Се продава од: Vectra 08 јул. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Kolata e vo top sostojba, redovno servisirana,novi letni gumi,registrirana do 13.09.2018 samo za seriozni kipuvaci i bez zameni
Leaflet
Кон почеток