Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA 2.2 DTI

2 750 ЕУР

Се продава од: Skopje Денес 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Opel
Модел
Vectra
OPEL VECTRA 2.2 DTI

Registrirana so zelen karton do 10 - 2020god.
Leaflet
Кон почеток