Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra GTS

3 700 ЕУР

Се продава од: Darko Вчера 23:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Opel Vectra GTS proizvedena 2005 god, 220 000 km pominati ( realna kilometraza) benzin, cena 3700 evra.


Darko 078766055
Leaflet
Кон почеток