Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 ЕУР

Се продава од: Opel 23 фев. 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Se prodava opel vectra 2.0 DTI 60kw so naj full oprema mng socuvano
Oprema ima :
Klima
ABS
Elek.na stakla
Elek.na retrivizori
Ima 4 novi gumi so garancija registrirano do 6 meesec 2018 za povise inf .javise na 078387467 ili na 078387457
Leaflet
Кон почеток