Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA 1.7 TDI -95

Се продава од: aleksandar 28 јан. 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 350 000 - 399 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
PRODAVAM OPEL VEKTRA 1.7 TDI VO DOBRA SOSTOJBA SO MALA POTROSUVACKA ,CENATA E FIKSNA .
Нема посетени огласи
Кон почеток