Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA 2.0 DI 16V -98

1 800 ЕУР

3 700 ЕУР

Се продава од: Alban 28 авг. 00:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Марка
Opel
Модел
Vectra
OPEL VECTRA 2.0 DI 16V Uvezena od Germania

OPREMA:
Centralna brava
4 Airbag
Podesuvanje na volan
Klima
280.000 km momentalno
Kolata e vo perfektna sostojba kupeno od prv gazda u germania

Kompleten servis napraveno smeneto:
Filtri komplet
Ulje
Cauri napred
Cauri pozadi (unibali)
Ladnjak za klima nov ladi 100%
Registrirano do 11.09.2015
Zelen karton do 11.09.2015

Moze i Zamena za pomala kola
Info Mega auto parts Cair
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации