Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 1.7

0 МКД

Се продава од: Nace 26 окт. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Колата е во топ состојба може да се проба во секое време.Може замена за Лада Нива
Leaflet
Кон почеток