Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra C 2.0 105ks -04 vo perfektna sostojb

2 700 ЕУР

Се продава од: Ljulco 20 јун. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Opel Vekra C 2.0 105ks 2004/5 vo perfektna sostojba. 2700€
📱070 636 156
Leaflet
Кон почеток