Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra vredi da se vidi

1 400 ЕУР

Се продава од: Marjan 29 јун. 09:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Ima 4 novi guma celosen servis napraven al bandazi el na site stakal zatemneti stakla centralo klima greaci na sedista komandi na volano templomat bort kompjuter registrirana oste 5 meseca moze da se vide vo swkoe vreme i da se proba
Leaflet
Кон почеток