Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra B Isuzu

1 400 ЕУР

Се продава од: kirco stojanovski 11 јан. 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
se prodava opel vectra b isuzu odlicno socuvana vo odlicna sostojba moze da proverete vo sekoe vreme
kirco stojanovski
076376406
Leaflet
Кон почеток