Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Се продава од: Hamit 23 фев. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Vectra
Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 161.000 km i e so kompletna oprema:
-KLIMATRONIC
-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMJUTER
-TEMPOMAT
-10 AERBEGA
-KOZNI SEDISTA
-NAVIGACIJA
-FABRICKO RADIO CD SO KOMANDI NA VOLAN
-SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI

VOZILOTO E SERVISIRANO I REGISTRIRANO DONESENO OD CH
Кон почеток