Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Се продава од: Fatih Вчера 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Prodavam VECTRA.C TDI . 2005 God. Dobro socuvana vredi da se vidi za povise info moze da se javivte na brojot sto e naveden.
Leaflet
Кон почеток