Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel vectra

800 ЕУР

Се продава од: Toni 30 авг. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Vectra
Se prodava
Leaflet
Кон почеток