Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL VECTRA B

1 750 ЕУР

Се продава од: Стефан Николов 22 мај 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Vectra
Prodavam opel vektra 2. 0 obicen dizel full oprema 4 novi gumi reg do 10-01-2019 motor na lance tel za kontakt 078-409-751 cena 1750 ne e fiksna
Стефан Николов
078-409-751
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации