Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL VIVARO 8+1

7 300 ЕУР

Се продава од: Saso 06 апр. 12:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Vivaro
PRODAVAM OPEL VIVARO 2009 GOD VO EKSTRA SOSTOJBA SERVISIRAN (MASLO FILTRI LANEC SO ZATEGACI NIOVI KOCNICI) REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON 8+1 SEDISTA KAKO NOV LONG VERZIJA SO OGROMEN BAGAZAN PROSTOR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации