Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira -01

2 300 ЕУР

Се продава од: Shefija Ajrovska 20 дек. 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Opel
Модел
Zafira
Opel zafira 2000 kuvika dti.
Klima abs felgi elekticni stakla 4 novi gumi staveni pred dva meseca registrirana do maj 2020.
Kolata vredi da se pogleda ja prodavam zaradi zaminuvanje vo germanija.
Shefija Ajrovska
078825169 078862730
Leaflet
Кон почеток