Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI.88kw.COSMO.FUL OPREMA.ZAMENA

3 600 ЕУР

Се продава од: ..... 29 ноем. 18:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Zafira
OPEL ZAFIRA 1.9 TDI. 88 kw - 120 ks. SO 6 BRZINI I 7 MESTA ZA SEDENJE.KLIMATRONIK.KOZEN SALON.AL.BANDASI.CISTO NOVI GUMI.DVA KLUCA.REALNI KM.
COSMO MODEL SO NAJ FUL OPREMA.
MAX ZACUVANA.
PLATENO.SREDENO SE DO REGISTRACIJA
Mozna zamena za pomalo dizel vozilo.
Leaflet
Кон почеток