Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI.88kw.COSMO.FUL OPREMA

3 600 ЕУР

Се продава од: ..... 21 окт. 09:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Zafira
OPEL ZAFIRA 1.9 TDI. 88 kw - 120 ks. SO 6 BRZINI I 7 MESTA ZA SEDENJE.
COSMO MODEL SO NAJ FUL OPREMA.
MAX ZACUVANA.
PLATENO.SREDENO SE DO REGISTRACIJA
Mozna zamena za pomalo
Leaflet
Кон почеток