Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI -07

4 400 ЕУР

Се продава од: recep 14 окт. 09:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Zafira
opel zafira b 1.9cdti
120bg
site filtri se novi
gurnite i diskovite se novi
abs kabelot e nov
akumulatorot enov ima 2 godini garancija
ujeto na motorot i menuvacot se novii
sote delovi seoriginalna
i ostanatite delovi
motoroti menuvacot sevo super sostojba
Leaflet
Кон почеток