Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira -03

3 300 ЕУР

Се продава од: ismail 07 авг. 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Zafira
vo perfektna sostojba ja prodavam poradi zaminuvanje vo stanstvo
Leaflet
Кон почеток