Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 7 SEDISTA

2 250 ЕУР

Се продава од: Opel 14 фев. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Zafira
SE PRODAVAT OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 7 SEDISTA
PROIZVODENA 10.05.2003
MOTOR 2.0 CDTI 74 KW - 101 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
ELEKTRIKA NA PROZORI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
ALUMINIUMSKI BANDASI
KOLATA E VO SOLIDNA SOSTOJBA
Leaflet
Кон почеток