Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira

0 МКД

Се продава од: Astrit 08 јан. 01:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Zafira
Kollata e mongu zacuvana e vo ekstra sostojba

Cenata po dogovor
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации