Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ZAFIRA

0 МКД

Се продава од: 078 260 357 14 апр. 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Zafira
OPEL ZAFIRA 2.0
7 SEDISTA
078 260 357
078 260 357
Leaflet
Кон почеток