Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ZAFIRA 2.0 DT -00 ELEGANCE MAKS AUTO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 01 септ. 09:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Opel
Модел
Zafira
C E N A P R O M O C I J A


0PEL ZAFIRA 2.0 DTL NOV UVOZ NA MAKS AUTO

POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST **ELEGANCE ***

OD OPREMA POSEDUVA

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ESP
- SERVO
- KLIMA
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO ALARM
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- FABRICKO OZVUCUVANJE
- GREACI VO RETROVIZORI
- NOVIOT ENTERIER
- MULTIFUNKCIONALEN KOZEN VOLAN
- 7SEDISTA
I USTE MNOGU OPREMA


****KOLATA E NOV VNOS NE E STOENA PO PLACEVI****

****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA********KOLATA E SOCUVANA OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI DOJDETE I UVERETE SE****

****KOLATA E NA REALNI KILOMETRI MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****


-KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO

****MAKS AUTO UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

***** CENA P R O M O C I J A*****
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
071359080, 070904550
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

277 Огласи во продавницата
BMW 320d -05 SPORT PAKET FULL NOVOo Maksauto M 0 MKD
AUDI A3 1.9 TDI 77 kw Novoooo Maksauto M 0 MKD
FIAT STILO1.9 JTD MULTIJET SPORTACTIVE-02 MAKSAUTO 0 MKD
PEUGEOT 307 1.6 HDI -05 Novo Maksauto M 0 MKD
Кон почеток