Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

opel zafira 1.8 benzin

1 800 ЕУР

Се продава од: isa 04 окт. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Zafira
sedum sedista 92kw 150konja sila 16ventila
registriran do 09.2021

moze i zamena so golf 3 tdi disel
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации