Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira 1.9 CDTI -06 CH

3 200 ЕУР

Се продава од: Visar Вчера 11:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.850 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Opel
Модел
Zafira
Se prodava Opel Zafira 2006 godina, 7 sedista kolata e donesena od Svajcarija. Plateni site davacki do registracija. Ima pominati 159220 km so servisna kniska. Klima raboti ekstra, tempomat. Tel 077 85 35 35. Ekstraa cenaa
Leaflet
Кон почеток