Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira1.9 cdtdi

Се продава од: .... 17 апр. 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Opel
Модел
Zafira
Opel Zafira 1.9 Cdti - 150ps

2006godina

Uvezeno od Sfajcaria🇨🇭

Full oprema, Koza interier, klima, Avtomatik , greaci na sediste, komandi na volant, prozori na dugmi, retrovizori na dugmi i drugo...

Napraven golem servis kompletno , Rebrasti kais so sve set komplet, klinasti kais, ulje 5w30 so svi filteri so garancija, gurtni novi, novi gumi..

Registriren so zeleb karton cela godina do 12.2018

Motorot i menjacot e TIP TOP , odrzuvan maximalno.

Za poveke info Povelete : 070-381-406
Leaflet
Кон почеток